Eesti English Russian

Uudised

22/12/2009 15:45  

Info digiretsepti kohta

 | Uudis on aegunud: 02/28/2010 00:00
1.jaanuarist tuleb kasutusele digiretsept. Üleminek digiretseptile on loomulikult tekitanud palju küsimusi, nii olemegi sellest rääkinud telesaadetes, raadios kui ka
internetis.
 
Soovime, et kõikide ravimitarvitajate jaoks läheks muudatus kiirelt ja mugavalt ning vajalik info jõuaks kõigi sihtgruppideni. Ootame ka teie kommentaare ja ettepanekuid, kuidas teie organisatsiooni/ seltsi/ ühingu liikmeid informeerida.
 
Seega oleme väga tänulikud, kui edastate oma organisatsioonis infot digiretsepti kohta. Info on koondatud digiretsepti lehele www.haigekassa.ee/digiretsept, seda uuendatakse pidevalt.  
Soovi korral saadame teile digiretsepti infolehti oma organisatsioonis jagamiseks või bänneri (mis viib digiretsepti kodulehele) oma veebis avaldamiseks.
 
Meie jaoks on oluline, et erinevate vajadustega patsiendid üle Eesti saaksid võimalikult informeeritud. Oleme valmis omalt poolt jagama selgitusi ning kõikide digiretsepti puudutavate täiendavate küsimustega võib pöörduda nii haigekassa kui sotsiaalministeeriumi poole.

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Sisestused puuduvad