Eesti English Russian

Uudised

09/08/2010 12:44  

17. ja 18. septembril 2010 toimub Tallinnas Reval Hotell Olümpias Rahvusvaheline taastusravi - ja rehabilitatsiooniteemaline kongress BAR 2010

 | Uudis on aegunud: 09/29/2010 08:00

Kavas huvitavad loengud oma ala tuntud ekspertidelt põletuste, amputatsioonide, metaboolse sündroomi ja postraumaatilise distress sündroomiga patsientide taastusravi, seljaaju kahjustuse taastusravi ja rehabilitatsiooni teemal. Käsitlusel psüühikahäirete ja - kutse rehabilitatsioon, rehabilitatsiooniprotsessi erinevad aspektid jms Juttu tuleb diabeetikule (sh insuliini süstivale) sobivast füüsilisest aktiivsusest, töötoad käsitlevad ergonoomikat, neurogeense põie ravivõimalusi, kõnnianalüüsi, funktsionaalset hindamist jm.

 

Lektoritena on osalemiseks on nõusoleku andnud mitmed rahvusvaheliselt tuntud lektorid: 

prof. P.Nilsson Lundi Ülikoolist, kes on European Society of Hypertension sekretär, prof Richard Scott Ward Utah´i Ülikoolist, kes on USA Füsioterapeutide Liidu (APTA) president, prof. Crt Marnicek Ljubljana Ülikoolist, kes on tuntud amputatsioonide ravi spetsialist, dr. Tiina Rekand Haukeland Ülikooli haiglast jt.

Sel korral on meil võimalus kuulda ka harva esinevaid oma ala eksperte dr Ain Seimarit PERH põletusüksusest ja  TÜK endokrinoloogi dr Vallo Volket 

NB! Osavõtumaks 16.08.10 50EURi, pärast seda kõigile 75 EURi Info ja registreerumine ETAS koduleheküljel kaudu www.etas.ee.

 

Meeleolukas õhtusöök Mustpeade Majas hinna sees (olenemata osalemise päevast). 

NB! Soodne majutus Tatari tn hotellis (34 EURi kahele koos hommikusöögiga) võimalik seni, kuni tube jätkub. Tatari hotell ei ole kaugel Olümpia hotellist, ca 12-15 min.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Sisestused puuduvad